Sting, The Beatles Michael Jackson у виконанні оркестру

Sting, The Beatles Michael Jackson у виконанні оркестру

Sting, The Beatles Michael Jackson у виконанні оркестру

Нова програма від A CONCERT: музика неймовірних Sting, The Beatles, Michael Jackson у виконанні симфонічного оркестру! Концерт відбудеться 7 квітня 2024 (неділя) в концертній залі Atlas, що знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 37-41. Початок події о 19:00, перебувати на локації можна з 18:15.

Cвоєю харизмою та талантом вони змушували шаленіти мільйони людей зі всього світу. Shape Of My Heart, Billie Jean, Let It Be та інші легендарні композиції прозвучать у симфонічному аранжуванні у виконанні оркестру GosOrchestra. Приходьте насолодитися музикою легендарних хітмейкерів минулого у новому звучанні!

Враження від живої музики доповнить тематичне світло-візуальне шоу. 

Важлива інформація для відвідувачів: Правила | A Concert

GosOrchestra — оркестр, створений як висококласне симфонічне супроводження поп- та рок-музики. Унікальні концертні програми з авторськими аранжуваннями, розроблені під керівництвом О. Госачинського, дають можливість по-новому почути улюблену музику.

На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

  • сидячі місця в партері на першому поверсі з доступом до бару;

  • місця за столиками на другому поверсі, де працюють офіціанти;

  • «фан-зона»: доступ до першого поверху зали без резервування сидячого місця

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Sting, The Beatles Michael Jackson у виконанні оркестру - Atlas. Квитки на концерт - замовити, купити на сайті онлайн