Сhristmas Jazz Song - Gregory Boyd (USA)

Сhristmas Jazz Song - Gregory Boyd (USA)

Напередодні Нового року неповторний Gregory Boyd (USA) виступить в Києві з програмою «Сhristmas Jazz Songs»

Приготуйтеся отримати порцію різдвяного тепла та святкового настрою!

Програма концерту заснована на класичному різдвяному альбомі Нета Кінг Колула «The Magic of Christmas» 1960-го року (пізніше перевиданого під назвою «The Christmas Song»). Альбом став бестселером в 1960-х серед усіх різдвяних записів, а пісні з нього ще довго трималися на вершинах музичних чартів.

У цей вечір прозвучать улюблені різдвяні хіти: «The Christmas Song», «Santa Claus Is Coming to Town», «Jingle Bells», «Frosty the Snowman», «Silent Night»…

Музичний герой нашого вечора — Грегорі Бойд — співає і грає на рідкісних в наших краях карибських барабанах (стілпан). Його концерти — в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором музики і проспівати душевні пісні всім залом. Іскриста, «пряна» і «тягуча» манера виконання, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма — все це про Грегорі Бойд.

«Наділений здібностями і відчуженістю Телоніуса Монка в поєднанні з душевністю Ела Гріна і музикальністю Джиммі Хендрікса!» — так пишуть про нього авторитетні музичні видання.

Глибокий і чарівний тембр Gregory Boyd і віртуозна гра тріо Вадима Бесараба подарують вам чарівний джазовий вечір напередодні Нового року в кращих музичних традиціях американської класики.

27 грудня вас чекає чудовий новорічний подарунок від Грегорі Бойда і талановитих українських музикантів. Знайомі різдвяні мелодії знайдуть нові фарби і несподіване звучання. Чекаємо на вас в Будинку Архітектора о 19:00.

 


Bilethouse.com - Афиша КиевСhristmas Jazz Songs, Gregory Boyd (USA) - Дом Архитектора. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн