Серенада Сонячної Долини

Серенада Сонячної Долини

Зустрічайте відому комедію 

Серенада Сонячної Долини

Кращі актори країни і музика оркестру Гленна Міллера – неможливо пропустити!

Сюжет вистави заснований на відомій голлівудській комедії, що отримала «Оскар». У ролях – ваші улюблені актори: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Мирослава Філіпович, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська та інші. Режисер – Семен Горов.

Один із героїв історії – талановитий музикант Тед Скотт. У складі оркестру він приїжджає на знаменитий курорт «Сонячна Долина». Там нашому віртуозу належить заспівати дуетом із великою співачкою Вів'єн Доун, яка, у свою чергу, нерівно дихає до нашого героя.

Але тут у житті Теда з'являється ще одна жінка – Карен, біженка з Норвегії. У ній емоції просто вирують, затягуючи у вир і Теда. Тепер чоловік не ходить на репетиції, а проводить час на гірських схилах із норвежкою. Як же розвиватимуться події в цьому любовному трикутнику? – Дізнаєтеся на виставі «Серенада Сонячної Долини». Буде весело, романтично, музично, і 100 % ніхто не сумуватиме! До зустрічі!

На унікальній сцені, створеній спеціально під цю виставу, сяятиме зірковий склад: Ольга Сумська, Віталий Борисюк, Мирослава Филиппович, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська.

Режисер: Семен Горов.
Художник-сценограф: Маша Шубіна.
Художник по костюмах: Любава Сокол.
Хореограф: Володимир Шпудейко.
Музичний бенд під керівництвом Андрія Соловйова.
Продюсер: Олександр Меламуд.
Bilethouse.comАфиша Киев. Спектакль Серенада Солнечной долины. Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн