Secretsundayze (UK), Roman K

Secretsundayze (UK), Roman K

Secretsundayze (UK), Roman K в Києві!

Ідеальний саундтрек, аби побачити захід сонця або зустріти світанок — так The Lab LDN описує гостей наступної вечірки. І переконатися у цьому ми зможемо вже на схилі тижня.

Більше як 20 років дует Джайлса Сміта та Джеймса Престлі робить те, на чому знається найкраще — влаштовує одну з найвідоміших денних вечірок під акомпанемент мелодичного техно та хаусу.

Розпочавшись з недільних вечірок для найближчих друзів у Лондоні, вона швидко перетворилася на національний феномен, а вже згодом Secretsundaze стали міжнародним феноменом, що збирає тисячі фанатів хаус-музики та має представництво по всьому світу: від фестивалів Sonar та Glastonbury до Panorama Bar та Space на Ібіці.

Фірмова музична селекція Secretsundayz, атмосфера дружби та посмішки навколо — щось підказує, що цього тижня ми зможемо ненадовго повернути літо у затишну атмосферу Куренів.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевSecretsundayze (UK), Roman K - Курени. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн