Щелкунчик

Щелкунчик

Вистава «Лускунчик» на сцені Національної опери України

Лібрето: за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріуса Петіпа

Хореографія: Валерія Ковтуна

Музика: Петра Чайковського

За ініціативи прем’єра балету Олександра Стоянова 2 листопада о 12:00 на сцені Національної опери України третій рік поспіль пройде благодійна вистава — «Лускунчик». Головні партії Лускунчика та Клари в балеті танцюватимуть солісти Микола Городиський та Анастасія Гурська.

Як й в минулі роки, всі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер — дітям».

Нагадаємо, у 2017 році прем’єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду «Інтер — дітям», який збирав гроші на придбання апарату штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів «Охматдиту». У лютому 2018 році фонд відправив у «Охматдит» життєво важливе обладнання.

У 2018 році Олександр Стоянов разом з телеканалом «Інтер» передали благодійному фонду «Інтер — дітям» 148 тисяч гривень на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це істотно скоротило чергу на лікування дітей.

Балет «Лускунчик» — це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це — містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов’язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Балет Щелкунчик - Национальная опера Украині. Заказ, доставка, бронирование билетов в театры Киева. Купить билеты онлайн