Рождественское Королевство Теней

Рождественское Королевство Теней

Новорічне шоу "Різдвяне Королівство Тіней" в Києві

Перший в світі 3D Театр тіней Verba обожнює дарувати творчі подарунки, а особливо в новорічний період, коли всі чекають на свято. Не виняток був і цей рік і дуже хотілось порадувати чимось новим нашого маленького глядача.

Вас чекає Прем'єра нового жанру -  постановок театру тіней з використанням 3D!!!

 Вперше в Україні VERBA представить широкому загалу творчий експеримент, в якому команда поєднає мистецтво театру тіней із сучасними можливостями графіки та візуальних ефектів.

До речі, американський глядач вже встиг полюбити  українців та їх інновацію на Шоу «America got talent».

Театр тіней VERBA запрошує у казковий світ улюблених з дитинства героїв та пригод! Магічне поєднання світла і тіні, політ фантазії та виклик можливостям людського тіла свторять незабутнє видовище для дорослих та дітей. Глядача чекає зустріч із новорічними Ельфами, мрійливою Русалонькою, відважним Геркулессом, веселим Джином і безліччю інших улюблених персонажів всесвітньовідомих мультфільмів та казок.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого). Тривалість вистави – 1 година.

Створи свій чарівний світ - зазирни у "Різдвяне Королівство Тіней"!

ТМ «Best4Kids WORLD» - це понад 800 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам кращі дитячі Шоу в Україні та країнах Європи.

Відео анонси

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=EayhOaaNhrI

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=TJ7v49lqnnA

https://www.youtube.com/watch?time_continue=36&v=gK2QfoP7EdM 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=224&v=E1Wh0E4-u1E

 

 

Bilethouse.com - Афиша Новогодних представлений для детей в Киеве. Рождественское Королевство Теней - Театр теней ВЕРБА, МЦКИ Октябрьский дворец. Купить билеты на Новогоднее шоу