Rostyslav Voitko Quartet - SKPV

Rostyslav Voitko Quartet - SKPV

Rostyslav Voitko Quartet - SKPV

Хто грає?
Ростислав Войтко – саксофон
Юрій Середін – рояль
Христина Кірік – бас
Олександр Поляков – барабани

Що грають?
У програмі SKPV прозвучать джазові стандарти Білла Еванса, Майлза Девіса та Джо Хендерсона, а також авторські композиції учасників гурту – Ростислава Войтка та Христини Кірік.

Що треба знати про музикантів?
Ростислав Войтко – співпрацює із Dennis Adu Big Band, Aniko Dolidze Big Band та іншими. Брав участь у майстер-класах John Hollenbeck, Micheal Abene, Steven Feifke, Seamus Blake. У 2018-му випустив альбом Above The Crowd за участі піаніста Сема Харріса та гітариста Алекса Максиміва.
Клавішник Юрій Середін грав на фестивалях Jazz Bez, Alfa Jazz, Arti Jazz Cooperation, Jazzimprovizacija. На музиканта в значній мірі вплинув американський джазовий саксофоніст Джон Холленбек, з яким Юрій вивчав композицію в Берліні. Повернувшись в Україну, Юрій виступає в безлічі джазових ансамблів.
Христина Кірік – молода джазова контрабасистка. Виступала на фестивалях Alfa Jazz, Am I Jazz, Kaunas Jazz. Брала участь в воркшопах і концертах з Michael Abene, John Hollenback, Michael Dease, Andrew Gold, Sam Harris, Alex Maksymiv.
Олександр Поляков – барабанник із Черкас. Довгий час грав у Німеччині, але повернувся в Україну, де вступив до Київського інституту музики ім. Глієра. Співпрацював із Джамалою, Євою Бушміною, Вірою Брежнєвою, Артуром Пірожковим, Pianoбой. Грав із гуртом Dogma Trio та володарями "Греммі" - Kevin Mccoy і Celso Machado.

Фото: Елеонора Тривігно

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевRostyslav Voitko Quartet - SKPV - 32JazzClub. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн