Ромео і Джульєтта

Ромео і Джульєтта

«РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА» ВІДЗНАЧАЄ 20-річний ЮВІЛЕЙ!

Кияни та гості столиці зможуть побачити в Театрально-концертному комплексі Freedom Hall виставу «Ромео і Джульєтта» (режисер Г. Делієв) у виконанні театру «Маски-шоу». З тією лише різницею, що «Маски» поставили класику з ніг на голову.
За задумом автора, Джульєтта - дівчинка-переросток (Наталія Бузько), обіцяна в дружини Парісу, травмованому в дитинстві в голову праскою (Ігор Малахов). Несподівана зустріч на балу з Ромео - закінченим романтиком (Борис Барський), запалює в серцях закоханих незгасиму пристрасть. З цим не можуть змиритися батько Джульєтти - старий-маразматик (Михайло Волошин) і її брат Тібальт - задирака і забіяка (Георгій Делієв)...
Ця комедійна версія «Ромео і Джульєтти» зроблена з розмахом і від душі. На сцені – замок зі справжнім балконом, надувний будиночок Капулетті, поролонові кущі і аптекар з валізою зі смертельним реквізитом. Актори, виряджені в яскраві костюми, що працюють у своїй неповторній, роками відпрацьованій пластиці і амплуа. Вражають віртуозно поставлені бійки і перегони. Ще є маски. Справжнісінькі, зроблені чи то з пластика, то чи з пап'є-маше. У них артисти, стукаючи в калатала, починають виставу, сповіщаючи публіку, що у Вероні нібито все спокійно.
Як тільки не вбивають бідних закоханих: і змія кусає, і граната вибухає, і отрута випивається, і харакірі... А вони встають, як ні в чому не бувало, - і знову за своє.

А ось і пара «барських афоризмів»:
Мене не чіпай - й смердіти я не буду.
Писати не можеш – то й пальці не муч!
Якщо і зафігачіть вниз кота,
Він полетить, та птахом все ж не стане...
Струнка, як вудка...
Це грім, чи все ж погром?
Про сенс буття навіщо нам судити
При безлічі прекрасного баб′я!
Худій корові все ж не стать газеллю.

У «Ромео і Джульєтті» клоуни «Масок» отримали і прекрасно використали можливість розкрити всі грані своєї акторської майстерності. П'єса щільно нафарширована усілякими гегами, трюками, пантомімою і танцями. Чого тільки вартий неймовірний танець на кладовищі. Або ж перегони автомобілістів без будь-яких автівок. Або стриптиз Ромео під балконом Джульєтти. Або обряд сліпих...
Розповідати далі не має сенсу. «Маски-шоу» треба дивитися. Але все ж варто додати, що п'єса, на відміну від шекспірівської, в результаті комічних хитросплетінь і несподіваних поворотів сюжету, закінчується торжеством гумору, краси і любові. А також драйвовим танцем під ірландську музику і гімном закоханих:
Дамо один одному крапельку любові,
Як провидіння, в дар вона дається!
Одну лиш крапельку один одному віддамо -
І вдвічі більше до нас самих повернеться!

Зробити свято собі та своїм коханим ви зможете, відвідавши 19 вересня Театрально-концертний комплекс Freedom Нall (вул. Кирилівська, 134) і посміявшись від душі над комедією Бориса Барського «Ромео і Джульєтта».

Тривалість 1,35 години + антракт.Bilethouse.comАфіша Київ. Вистава Ромео і Джульєтта. Замовлення, доставка, бронювання квитків  в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн