Rock Mozart Le Concert

Rock Mozart Le Concert


4 Грудня 2020 року, початок о 19:00
перенесено на 11 або 12 Грудня 2021 року о 19:00 (у тих, кого квитки куплені на 4 грудня 2020 р. в компанії Bilethouse, перезвоніть на тел: (050) 353 12 35)

5 Грудня 2020 року, початок о 15:00
перенесено на 11 Грудня 2021 року о 19:00

5 Грудня 2020 року, початок о 19:00
перенесено на 12 Грудня 2021 року о 19:00


Висловлюємо Повагу та Подяку за Ваше терпіння, віру та підтримку!
Любимо Вас!!!!!

 

Rock MOZART LE CONCERT у Києві

11 та 12 грудня 2021 р. на сцені Національного Палацу мистецтв «Україна» - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.

У концерті задіяно понад 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!

Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!

Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!

Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!

Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.

Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!

MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 10, 11 та 12 грудня о 19:00 у Національному Палаці мистецтв «Україна» на Rock MOZART LE CONCERT!

У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.

Не пропустіть цю яскраву можливість.

Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Rock Mozart Le Concert (Рок Моцарт Ле Концерт) - Дворец Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн