Christmas Dreams - Рождественские мечты

Christmas Dreams - Рождественские мечты

Світлове театралізоване шоу «Різдвяні мрії»

Ви знаєте, куди приводять мрії? Звісно, в готель Premier Palace! Адже тільки там ви побачите святкову легенду–спектакль «Різдвяні мрії». Думаєте, що сучасних дітей уже важко чимось здивувати? Помиляєтеся! Захопливе інтерактивне шоу з вражаючими спецефектами, світловими костюмами та сучасною музикою – точно вразить уяву!
Новорічні спектаклі в готелі Premier Palace вже стали київською традицією: незмінно яскраві та щоразу нові. Цьогоріч глядачі вирушать у країну королеви Морок, аби врятувати Різдво!
Тролі разом зі злою королевою вкрали мрії і подарунки всіх дітей на планеті!
Повернути їх може лише дівчинка Аліса. Та от проблема – вона виросла і вже не вірить у казки. А відтак більше не може потрапити з дорослої реальності у дивосвіт. І єдині, хто можуть допомогти Алісі – це Санта, ельфи та глядачі!
Тож чим все закінчиться? Залежить від вас! Обіцяємо – цікаво буде всім: і дітям, і дорослим. Адже мріяти ніколи не пізно!
А тим більше в компанії професійних мрійників із Bright Events. За 10 років наші вистави у Premier Palace відвідали 80 тисяч глядачів. Невже ви ще не були на наших шоу? Тоді приходьте неодмінно!

Адже крім різдвяного спектаклю на вас чекають:
- Анімаційна програма на початку вистави
- Солодкі подарунки
- Фото з героями на пам’ять
- Аквагрим

Дітям до 3 років вхід безкоштовно, без права займати окреме місце.

Увага! Подарунки не входять у вартість квитка

Вистава українською мовою

Вистави проходять:

21, 22, 28, 29, 30 грудня 2019 року
2,3 січня 2020 року

 


Bilethouse.com - Новогодние представления в Киеве 2020. Рождественские мечты. Заказ, доставка, бронирование билетов на Елку в Готель Премьер Палас. Купить билеты на сайте онлайн