Праздничный концерт

Праздничный концерт

Святковий концерт: класика та мистецтво водяного живопису Эбру

  • 1. Почути музику великих композиторів
  • 2. Побачити, як під музику на воді оживають найчарівніші зимові картини
  • 3. Безпечно провести Святковий вечір в компанії неймовірно красивої класики

У період Різдвяних та Новорічних свят традиційно прийнято радувати близьких, рідних, друзів теплими побажаннями та приємними подарунками.

Так і ми хочемо подарувати нашим Глядачам справжнє Свято!

Запрошуємо Вас провести вечір з нами на святкову програму, де Ви почуєте найвишуканіші, найромантичніші та найвідоміші твори видатних світовихкомпозиторів, імена яких уособлюють класичну музику: Чайковський, Вівальді, Штраус та багато інших.

Оцінити красу образів класичноїмузики допоможе Національний оркестр солістів «Київська камерата», один з найвідоміших та самий професійний камерний оркестр України!

Чарівним доповненням святкового вечора стане художня водна анімація у виконані майстра техніки Ебру -Ангеліни Золотої! Унікальна техніка Ебру – це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть найвибагливішого глядача.

Тільки 25 грудня 2020 і тільки у Києві на сцені Національного драматичного театру ім. І.Франка два святкових концерти в один день о 16-00 та о 19-00! Подаруйте собі та своїм близьким незабутній зимовий вечір наповнений справжніми нотами Свята!

БЕЗПЕЧНИЙ КОНЦЕРТ!

З ДОТРИМАННЯМ УСІХ РЕКОМЕНДАЦІЙ МОЗ!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевПраздничный концерт: классика и искусство водной живописи Эбру - Театр им. И. Франко. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билет на сайте онлайн