Петро Чорний

Петро Чорний

Петро Чорний із програмою "На долонях степу"

Експресія циганської культури та музики 

На сцені Жовтневого палацу в Києві 27 листопада відбудеться концерт Петра Чорного на підтримку ЗСУ. Відомий композитор, артист і співак пропонує прийти й насолодитися його новою програмою "На долонях степу", що вже лунала в стінах палацу і справила позитивне враження на слухачів. 

Що на вас чекає? Крім виступу самого Петра Чорного, на захід запрошені спеціальні гості, які насичуватимуть програму своїми емоціями, енергією, голосом. Ви зустрінете Анастасію Лапіну, гурт Black and soul, а також "Циганські наспіви" ім. Миколи Федоренкова.

Петро Чорний - заслужений артист України, а ще він музикант і композитор. Популярність публіки він завоював на початку 00-х років, хоча сольна його кар'єра почалася значно раніше. Сьогодні пісні співака, пронизані циганським колоритом, лунають на вустах багатьох українців, що дає останньому мотивацію створювати нове і прекрасне. 

Відвідати концерт "На долонях степу" - це зануритися у світ живої музики, циганської культури, переживань і можливість просто відчути себе вільним. 

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Петро Чорний - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити онлайн