Петро Чорний

Петро Чорний

Петро Чорний в Києві!

Петро Чорний - заслужений артист України, музикант, співак, популярний шоумен, який гастролює не тільки по Україні, але і далеко за її межами. На сцені українського шоу-бізнесу вже понад 30 років.

Нащадка циганського музиканта називають не інакше як "чорним золотом України".

Концертна програма артиста - це справжнє Gypsy-шоу з елементами поп-музики, джазу і навіть романсів. Колоритні, запальні, а також душевні пісні змусять поринути у танці і нестримні веселощі.

Серед хітів музиканта такі пісні, як: «Іграшка», «Се ля ві», «Біла бузок», «Батьки», «Сонечко», «Далю-Даля», «Одеса-мама» і інші ...

Яскраве звучання, циганські ритми і запальний характер - невід'ємні складові свята душі, який дарує Петро Чорний під час своїх виступів.

Приходьте разом з рідними, провести чарівний вечір на Дніпрі!

19 вересня, Bakkara River Party

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ МЕНЮ:

Щоб отримати знижку на страви – 10 %, скористайтеся перед замовленням вже сьогодні. Меню: https://opc.orty.io/?mid=6957 переходьте за посилання вище, додавайте обрані страви у графі «*ПРИМЕЧАНИЕ*», введіть РЯД / МІСЦЕ через дріб.

Після підтвердження замовлення Вам зателефонує адміністратор протягом 24 годин, щоб уточнити деталі та Ваші побажання.

Вхід зі своєю їжею та напоями заборонений.

Зв’язатися з нами: 067 246 11 01.

ЩО: концерт Петра Чорного
ДЕ: Київ, готель «Bakkara», Венеціанський острів, 1
КОЛИ: 19 вересня, 18:00 – заїзд на територію та можливість заселення.

20:00 – початок концерту

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевПетя Черный - Bakkara Hotel (Баккара Отель). Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн