Перемагати. Звучати. Бути

Перемагати. Звучати. Бути

Перемагати. Звучати. Бути

Концерт Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні і танцю «Світанок»

Концерт на два відділи

Над концертом працювали:
Художній керівник – Відмінник освіти України Галина Гринчук
Головний хормейстер – Відмінник освіти України Тетяна Нехотяєва
Головний балетмейстер - Відмінник освіти України Сергій Гринчук
Диригент – Роман Каплун

Про концерт
Народний художній колектив дитячий ансамбль пісні і танцю «Світанок» – це єдиний дитячий колектив в Україні, де поєднується вокальне мистецтво, хореографія та жива музика. Сценічна майстерність, культура виконання, єдність і досконалість звучання хорових, оркестрових, хореографічних партій в загальній концертній палітрі – яскрава ознака цього колективу.
Ансамбль «Світанок» широко знаний у національному і міжнародному творчому просторі. За роки існування ансамбль став переможцем та лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, має урядові нагороди.
В його репертуарі – фольклорні українські композиції, зразки фольклору народів світу, твори народної, класичної, духовної музики, естрадні пісні і танці, твори сучасних авторів.

Концерт Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні і танцю "Світанок" – це життєствердна подія, яка в часи війни дає натхнення і надію жити, боротися і перемагати.
У виконанні ансамблю ви побачите зразки української культури, українського мистецтва, втілені на сцені поколінням, яке будуватиме майбутнє нашої країни. Вражаюча хореографія, живий вокал, оркестровий супровід.

Ви не залишитесь байдужими і знайдете в собі сили, щоб разом з нами перемагати, звучати, бути.


Тривалість концерту – 1год 30 хв

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Перемагати. Звучати. Бути - Київська опера (Театр опери та балету для дітей та юнацтва). Квитки - замовити, купити на сайті онлайн