Париж. Історія кохання

Париж. Історія кохання

Париж. Історія кохання

Кохання, пристрасть і музика - в одному вечорі. Столице, зустрічай нову пронизану паризькою романтикою концертну програму Наталі Пічкур «Париж. Історія кохання».

Якщо ви давно роздумуєте про те, яку романтичну пригоду подарувати своїй другій половинці, у Freedom Hall є чудова новина: 09 липня для гостей столиці й киян фіналістка музичного шоу «Голос країни» представить прекрасну історію кохання в кращих хітах романтичної Франції. Унікальні вокальні дані співачки, природна харизма і шарм перенесуть вас у серце Парижа за лічені секунди.

А приємним доповненням стануть виступи найбільш творчого шоу-балету Jazz Ballet Kiev. Ці хлопці не перший рік беруть участь у найбільших музичних фестивалях країни і світу. Вони досконало оволоділи мовою танцю, і створять атмосферу, в якій ви буквально кожною клітинкою тіла відчуєте любов, що парить у повітрі.

Цей вечір стане ідеальним рішенням, якщо ви:
• плануєте романтичний сюрприз для коханої людини;
• хочете зануритися в атмосферу найромантичнішого міста Європи;
• всім серцем любите французьку музику.

Замовляйте найкращі місця і будьте з нами на унікальному концертному шоу «Париж. Історія кохання».
Зустрічаємося 09 липня на сцені Freеdom Hall у компанії Наталі Пічкур і Jazz Ballet Kiev!

*Під час концерту гості мають можливість замовити з меню.
*Замовлення за меню не входять у вартість квитка та оплачуються окремо.
*Додаткова інформація за номером 0 800 330 003

 


Bilethouse.com - Афиша Киев. Париж. История любви - Freedom Hall (Фридом Холл). Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн