Оркестрове шоу Cinematic Symphony

Оркестрове шоу Cinematic Symphony

Світломузичне шоу CINEMATIC SYMPHONY в Києві!

У Диджитал галереї мистецького простору ARTAREA відбудеться світломузичне шоу оркестру "Світла і Тіней" в Києві! Ви не тільки почуєте саундтреки до улюблених кінофільмів у живому виконанні, а й побачите захоплююче поєднання музики та світлових ефектів, яке здатне вразити будь-якого глядача. На вас чекає зовсім новий жанр. Наше шоу впливає одразу на всі органи почуттів. Завдяки одночасному сприйняттю звуків та візуальних ефектів ви опиняєтесь в об'ємному просторі, наповненому реалістичними зображеннями та об’єктами. Завдяки сучасним комп'ютерним технологіям, ви почнете “бачити” музику і “чути” зображення. Незабутні враження гарантовані! Багато хто з глядачів каже, що переживання від нашого шоу близькі до левітації та медитації.

Саундтреки до кінофільмів у супроводі відеоарту

Команда Eclectic Sound Orchestra, як ніхто інший, вміє поєднувати світ музики і візуального мистецтва, аби слухачі розкрили для себе нові сторони класичного та сучасного звучання. Наше шоу буде цікавим і несподіваним для гостей будь-якого віку. Якщо ви скучили за новими емоціями, вам точно до нас!

 

 

Bilethouse.com -  Афиша КиевОркестровое шоу Cinematic Symphony – саундтреки с видео-артом в пространстве Artarea. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн