Оля Полякова

Оля Полякова

Увага! 

Унікальний бонус від Олі Полякової

КУПУЮЧИ КВИТОК У 1, 2, 7, 8 СЕКТОРА маєш право доступу до FAN 1

Оля Полякова

повертається з великим шоу у Палаці Спорту

Масштабна зустріч зі своїми прихильниками відбудеться в «офіційний» день співачки — 26 жовтня. Концерт Олі на сцені Палацу Спорту стане квінтесенцією нового україномовного репертуару співачки за останні 2,5 роки. А режисером шоу буде Герман Нєнов, який вже створив для фанатів Олі неймовірні шоу «Все буде добре» та «Королева Ночі».

Це стало традицією — щороку, починаючи з 2016 (крім 2022), Оля Полякова виступає 26 жовтня з грандіозною програмою у Палаці Спорту. У її шоу все, як у житті: багато лірики та патріотизму, позитиву та переживань, сміху і сліз. Цього року співачка працює над концертом, у якому є щось для кожного. І навіть ті, хто переживає складні часи, на час концерту забудуть про усі турботи.

Нове шоу співачки відрізнятиметься від попередніх перш за все своєю тональністю. Тим, кому останнім часом не вистачало танцювального вайбу, характерного для Полякової, нарешті побачить його у новій концертній програмі, до якої увійдуть нові хіти від шведських композиторів та майбутній вже другий україномовний альбом. Квитки вже у продажу.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Оля Полякова - Палац спорту. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн