Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Олег Скрипка та НАОНІ Оркестра у Києві

Новорічна програма “Щедрик”

13 січня 2022 року у Жовтневому Палаці в Києві відбудеться концерт Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ) та Олега Скрипки. Наша зустріч відбудеться саме на Старий новий рік, тому назва цієї програми “Щедрик” якомога краще пасує до моменту. Після такого щедрування, на наших глядачів чекатиме справді добрий та щасливий рік!

Тож давайте відсвяткуємо це тепле родинне свято разом! З щирими емоціями та мелодійними піснями у супроводі народних інструментів, які дійшли до нас з глибини віків. Це буде справжня магія!

Окрім традиційного зимового репертуару на вас чекає чимало музичних сюрпризів від самого Олега Скрипки, який дуже цінує фольклор та старовинні українські традиції, які сповнюють серця радістю та надією на майбутнє. Щедрий вечір, добрий вечір!

Чекаємо вас на особливу концертну програму “Щедрик” від НАОНІ та Олега Скрипки, яку ви запам'ятаєте на цілий рік. Це буде вечір тепла, музики, любові та народних традицій - саме таким має бути Щедрий вечір. Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ

 

 

Bilethouse.com - Афіша КиївОлег Скрипка та оркестр НАОНІ. Новорічний концерт «Щедрик». Замовлення, доставка квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн