Олег Скрипка и Кристина Соловий

Олег Скрипка и Кристина Соловий

Олег Скрипка та Христина Соловій

«Зима» поєднала разом Олега Скрипку та Христину Соловій

24 січня Олег Скрипка та Христина Соловій за підтримки мистецького проекту ARTSpaceтм презентують спільний відеокліп на пісню «Зима», що згодом увійде у сольний альбом Олега Скрипки. А Київський Планетарій за допомогою своїх унікальних сучасних технологій перетворить це дійство на справжне повнокупольне шоу 3600. Яскраві проекції на найбільшому куполі країни перенесуть глядача у незабутнє зимове дійство та ще глибше розкриють творчість цих талановитих артистів.

Ідея створити спільну пісню виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки. Зачарований її голосом, він запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває, в Олега Скрипки: весна прийде, розтане крига і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід.

Кліп у стилі легкого бароко, а також чуттєвий спільний танець у ритмі слоу - фокс влучно передають вібрації пісні. Режисер Юрій Двіжон, що мешкає у Каліфорнії, створив цей кліп за один день. Сама ж пісня була записана на студії звукозапису VV Studios.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевОлег Скрипка и Кристина Соловий - Киевский Планетарий. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн