Оксана Муха. Kvitka. Два Кольори

Оксана Муха. Kvitka. Два Кольори

Оксана Муха в Києві!

Літній концерт

24 червня 2021 року у Глереї Д12 (D12) відбудеться концерт переможниці проекту “Голос країни” Оксани Мухи в Києві. Щира, чуйна, ніжна Оксана Муха давно вже відома за межами рідного Львова, а перемога в популярному телешоу зробила її справді народною улюбленицею всієї України.

За свій талант Оксана Муха отримала ще одне ім’я. Її називають другою  Квіткою Цісик. Ця американська співачка українського походження зачарувала світ красою свого голосу, але завжди хотіла заспівати на рідній Україні. Саме Оксана Муха отримала Гран-Прі на конкурсі українського романсу, названого  на честь видатної співачки.

Оксана Муха неймовірна виконавиця народних пісень і авторських композицій. У її репертуарі обрядові пісні, колискові, колядки і власні композиції. Часто співачка сама акомпанує собі на скрипці. Адже виконавиця закінчила Львівську консерваторію і володіє ліричним сопрано.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевОксана Муха. Kvitka. Два Цвета - Галерея Д12 (D12). Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн