Тайны новогодних игрушек

Тайны новогодних игрушек

 Головна новорічна ялинка країни!

Таємниці новорічних іграшок

Палац Україна запрошує Вас та Ваших дітей у період новорічних свят, з 22 грудня 2019 року по 6 січня 2020 року, на захоплюючу виставу «Таємниці новорічних іграшок»!

Магія Різдва завжди зачаровує, особливо дітей, які мають віру в існування казкових світів! Ми відкриємо вам таємницю буття одного з таких фантастичних місць – ви готові дізнатися, чим живуть і що роблять увесь рік новорічні іграшки, чекаючи свого зіркового часу, коли вони потраплять на ялинку?

Дивовижний мюзикл, повен пригод, розкаже і покаже все, що знає про «Таємниці новорічних іграшок»!

Світ іграшок захоплюючий та яскравий! Фантастичні герої відомі нашим глядачам з казок та мультиків, що викличе неабияке захоплення та інтерес у малечі!

Це буде феєричне шоу, герої якого живуть у своєму казковому світі і без яких, виявляється, неможливо відчути справжність свята!

Театр танцю «Форсайт» та його наставник, хореограф-постановник Олександр Лещенко (режисер мюзиклу), створять для вас надзвичайну атмосферу з неперевершеною грою акторів, акробатичними та танцювальними номерами, інтерактивами з глядачами.

У фойє Палацу, перед головною виставою, дітей розважатимуть актори та аніматори. А щоб залишити яскравий спогад про свято – для вас працюватимуть різноманітні стилізовані фотозони!

Чекаємо всіх дорослих та дітей, хто ще з заздрісною охотою чекає Новорічних свят, у Національному палаці мистецтв «Україна», щоб разом відчути фантастичну магію зими з 23 грудня 2019 року по 6 січня 2020 року!

 


Bilethouse.com - Новогоднее представление в Дворце Украина. Тайны новогодних игрушек. Заказ, доставка, бронирование билетов на детские Рождественские праздники. Купить билеты на сайте онлайн с помощью банковской карты