Новогодняя сказка Аладдин

Новогодняя сказка Аладдин

На Новорічні канікули з 25 грудня по 4 січня вперше в Києві, у приміщені Національної музичної Академії (пл. Майдан Незалежності)

Новорічна казка «Аладдін»

Новітня версія славетної східної казки – сучасне видовище у голлівудському стилі технологій 3-Д, унікальне СВІТЛОВЕ ШОУ, Великі світлодіодні екрани, сучасні технічні засоби для виконання  трюків, та інші сюрпризи для глядачів.
Аладін разом із принцесою-красунею Жасмин мріють на летючому килимі потрапити на свято Нового року. Тисячолітній Джин прагне віднести їх до загадкової країни, де йде сніг. Але на заваді їм стає могутній візир Джафар…

Приходьте і ви побачите карколомні пригоди, неймовірні повороти сюжету і чарівні перетворення, які чатують на героїв казки. Але добре серце, щире кохання, справжня дружба і допомога глядачів, які стануть учасником цієї захоплюючої історії, допоможуть героям прилетіти в Україну на наше Новорічне свято.

Перед початком вистави герої проводять із дітьми ігри, конкурси, вікторини, майстер–класи, танці, та солодкі подарунки від Святого Миколая.

У виставі зайняті професійні актори та дитячий танцювальний колектив.

Початок: 10.30 та 13.00

 


Bilethouse.com - Билеты на Новогоднее шоу Аладдин в Музыкальной Академии (Консерватории). Заказ, доставка, бронирование билетов на Новогодние представления 2020 для детей в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн