Музичні історії кохання

Музичні історії кохання

Музичні історії кохання

Ексклюзивний концерт до Дня Закоханих!

Musical stories of Love

  • Рояль – Павел Игнатьев
  • Вокал – Катико Пурцеладзе
  • Водная живопись – Ангелина Золотая

Концерт відомого піаніста і композитора Павла Ігнатьєва зі співачкою і актрисою Катіко Пурцеладзе - це проникливі і ніжні джазові та авторські композиції, чарівні і зачаровують звуки фортепіано, кращі світові джазові твори з репертуару Рея Чарльза, Френка Сінатри, Елли Фітцджеральд, Сари Вон, Луї Армстронга. Щомиті концерту пронизане любов'ю і щирістю у виконанні і відображенні дуету з люблячих сердець.

Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть найвибагливішого глядача! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть найромантичніші картини!

Концерт стане незабутнім подарунком для Вашої другої половинки до Дня Всіх Закоханих, а спільний святковий вечір надовго залишиться у Вашій пам'яті.

 

 

Bilehouse.com - Афиша КиевМузыкальные истории любви - Музыкальная академия. Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн