Містерія Звуку - Музичне сяйво

Містерія Звуку - Музичне сяйво

Мистецький проект «ARTSpace» Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу Музичне сяйво в рамках проекту «Містерія Звуку» .

Немає на світі нічого кращого за зорі в ясному небі. Спостерігати коловорот Всесвіту на фоні непорушно-манливих величних гір. Чути при цьому тиху, але таку приємну музику, що дарує особливий стан гармоніі з Космосом. Та, якщо Ви це сприймаєте як щось відоме, то що Ви скажете відносно того, щоб піти глибше?

Ми пропонуємо зануритись в невідоме за допомогою нечуванного поєднання музичних інструментів в програмі «Карпатський транс».
Магія Карпат буде виражена голосами цимбал, дримб та сопілок, що поєднаються з екзотичними інструментами з далекого Сходу та Індіі.

На цьому концерті звучатиме лише жива музика, що дарує душевний спокій, відчуття легкості та гармонійної наповненості завдяки таким інструментам:

· Гонги нагадають нам голоси океанських китів та звучання Гiмалаїв
· Перенесемось до стародавньої Iндii на струнах Сiтара, почуємо цiлющi Раги
· Кришталевi Чашi пiднiмуть нас з Вами до вищих сфер, де звучить полярне Сяйво
· Атмосферу Францii часiв короля Людовiка 16-го відчуємо за допомогою придворного iнсрументу Лipa
· Калiмба закине нас до Африки, де можливо зустрiнемось в пiсках з арабами, граючими на Удi
· Магiю гуцулів Карпат до нас донесуть Цимбали та Тилинка

Поєднання Любові з Майстерністю виконання і є, те високе Мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи та легкості польоту в міжзоряному просторі… Благо зорі в нас будуть поблизу… під куполом Планетарію. Хоч руку простягни…
На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо — це і є «Музичне Сяйво».

Те, що дарує тілу, серцю і душі Цілющу Силу Природи, наповнену Космічною симфонією Любові, Гармонії та Краси.

Подорожуючи Чумацьким Шляхом. Разом!

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевМистерия Звука - Музыкальное сияние - Киевский Планетарий. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн