Михайло Грицкан. Ти саме та

Михайло Грицкан. Ти саме та

Михайло Грицкан - Ти саме та

Його обожнюють за потужний голос, унікальний тембр та харизму. Він - кумир жінок та сильних духом чоловіків. 7 жовтня в «Жовтневому» палаці відбудеться концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана, під назвою «Наше кохання».

Михайло Грицкан - приклад справжнього чоловіка та українця. Володар сильного та яскравого голосу. Його пісні підкорили не одне серце, тому творчість артиста близько і зрозуміло кожному слухачеві. Агресивний, романтичний, ніжний, безкомпромісний, складний та простий. Артист, перед яким неможливо встояти! Його концерти проходять з аншлагами, а пісні входять в топ-чарти найбільших радіостанцій країни. На вас чекає незабутнє шоу, несподівані сюрпризи та всіма улюблені хіти: «Обійму», «Без тебе», «Неймовірна», «Гуляю сам», «Я рвану на груди рубашку», «День народження», а також нові пісні, які увійдуть до майбутнього альбому артиста. Шалена харизма, потужний голос, унікальний тембр та чоловіча енергетика, зроблять концерт Михайла Грицкана однією з головних подій цього року!

Поспішайте придбати квитки!

 


Bilethouse.com - Афиша Киев. Михаил Грицкан - МЦКИ Октябрьский дворец. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн