Michael Gira (Swans)

Michael Gira (Swans)

До Києва їде Майкл Джира (Swans) з сольним концертом

Майкл Джира — одне з найгучніших імен у музиці, не лише у переносному значенні, а й у прямому — його гурт Swans справедливо вважається чи не найгучнішим гуртом у світі. Однак цього разу ми почуємо Майкла зовсім інакшим — на сцені буде лише він та гітара, а концерт відбудеться 31 жовтня в київському Caribbean Club.

Це вже не перший тур Майкла Джири як сольного артиста. Однак акустичні концерти для нього досі є щоразу новим досвідом.

«Сидіти самому на сцені з шматом мертвого дерева з дротами і чути власний голос — це складна задача, яку я поставив перед собою багато років тому, намагаючись опанувати саму суть, що проходить крізь музику, її найпростіші значення. Здається, у мене почало непогано виходити. Я граю на гітарі по-своєму. Я так і не навчився грати на гітарі так, як прийнято, і навіть не збираюся. З таким же успіхом я міг би просто стукати каменем об камінь. Це так само є контекстом для голосу і слів, і так само, як у музиці Swans, коли всі елементи (відомі і неосяжні) об’єднаються, це може призвести до чогось за власними межами, а я з задоволенням подорожую туди: куди-небудь. Сподіваюся, ми там побачимося», каже Майкл Джира.

У програмі — сольне виконання пісень Swans та Angels of Light, за словами оригінального члена Swans Нормана Вестберга, у дусі «готичного Джонні Кеша» :) До речі, саме Норман Вестберг і його гітара з кінематографічною інструментальною програмою стануть спеціальними гостями концерту.
Bilethouse.com - Афіша Київ. Michael Gira (Swans). Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн