Mgzavrebi

Mgzavrebi

Презентація альбому «GEO»

MGZAVREBI презентують в Києві новий альбом «GEO». Це сьомий лонгплей грузинського бенду, який з 2012 року щороку збирає повні зали в різних містах України.

Mgzavrebi неповторні, за роки роботи вони створили власний легко впізнаваний музичний стиль, додаючи на кожному виступу імпровізацію, змішуючи елементи фольку і класики. Їх музика — втілення сучасних ритмів та автентики однієї з найбільш музичних країн світу — Грузії. Їх шість попередніх альбомів — дуже різні, та кожен із них резонував українському слухачу.

Гігі Дедаламазішвілі, фронтмен гурту, про новий альбом"GEO»: «Так вийшло, що з нашого першого альбому минуло 10 років. Хотілося випустити цей альбом як перший, з чистого аркуша, щоб він не став продовженням інших наших робіт. Нам хотілося почати щось нове, написати нову главу.

Головний інструмент в альбомі «GEO»- електрогітара. В ньому меньше грузинського фольклору. Це дуже людяний альбом, альбом про людину, яка відчуває все: від нескінченної любові до меланхолії, болю, радості. Це найсміливіший і дуже емоційний альбом — напевно, найемоційніший з усіх, які ми оприлюднили «.

Концерт Mgzavrebi — це завжди відкриті шалені емоції, це любов у повітрі, яку можна різати на скибки ножем. Це танці, обійми і сльози, це подих Грузії, яку ми так любимо, це відвертісь і чесність в кожному слові і звуку. Mgzavrebi — це щасливі й натхненні слухачі, які виходячі з концертної зали посміхаються, бо знають що отримана емоція зможе їх надихати ще багато днів, місяців чи років.

16 лютого музиканти Mgzavrebi вийдуть повним складом на сцену клубу Atlas і зіграють програму з перевірених пісень і нового альбому «GEO». Розділимо грузинське щастя разом.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Mgzavrebi. Замовлення, доставка квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн