Машина времени

Машина времени

Машина времени в Києві!

Програма "THE BEST"

Концерт гурту "Машина времени" відбудеться 11 листопада 2022 року у Національному палаці культури «Україна» 

Здавалося, що «Машина времени» була завжди, а її пісні знає на пам'ять не одне покоління, тому і композиції 70-хх, і композиції 2000-х співають усі хором. Понад півстоліття музиканти не переривали своєї діяльності, а весь час продовжували створювати, розвиватися, експериментувати та залишатися собою.

Вже понад сорок років Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов є постійними учасниками гурту. Разом з ними на сцену виходили такі музиканти як Ігор Хоміч, Олександр Льовочкін, Олександр Дітковський. Всі вони були причетні до створення справжньої легенди і залишили свій слід в історії гурту. Тепер «Машина времени» їде у  Київ, щоб заспівати найкращі пісні для всіх прихильників!

Україна займає особливе місце в творчості гурту. Вперше «Машина времени» виступила у нашій країні на початку 80-хх років і потім, чи не щороку, приїздила до українських шанувальників для обміну шаленою енергетикою та емоціями.

Цього вечора зі сцени Палацу «Україна» звучатимуть найвідоміші пісні, створені за весь час існування гурту. Тільки найкраще і найулюбленіше. Тільки для найближчих друзів та слухачів. Такий концерт неможливо пропустити!

Вартість квитків на концерт гурту Машина времени в Києві:
Балкон: 899 - 2299 грн
Партер: 1499 - 3999 грн

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Группа Машина времени - Национальный дворец искусств Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн