ManSound - Рождественский концерт

ManSound - Рождественский концерт

Різдв'яний концерт гурту ManSound в Києві

Кращий акапельний секстет України — гурт ManSound — запрошує всіх на різдвяний концерт, який став у Києві традиційним та є очікуваним серед усіх шанувальників добірного чоловічого вокалу!

Кращім музичним інструментом у світі є голос!

Цього року акапельний гурт «ManSound» дасть у столиці спеціальний різдвяний концерт, наповнений улюбленими хітами, новими піснями, колядками з різних країн світу, українськими щедрівками, псалмами, вишуканою красою голосу та, звичайно, подихом Різдва! Запрошуємо саме вас 27 грудня до Колонної зали Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

Музиканти готують багато несподіваних сюрпризів для цього різдвяного концерту, тому не плануйте нічого іншого! Цей день потрібно провести в нашій компанії.

Минулого року цей «вокальний оркестр» відзначив своє 25-річчя, але досі може дати фору будь-якому молодому колективу.

Разом з вами в цей вечір шість унікальних голосів «ManSound» — тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов.

Репертуар цього колективу не обмежується рамками і форматами, вони можуть співати все: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» — до джазових стандартів. Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр!

Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання «ManSound» будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об’ємно, зворушливо, проникливо… Приходьте, щоб в цьому переконатися!

Чекаємо на вас 27 грудня о 19:00 у Колонній залі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського на найдушевнішому різдвяному вечорі року, що минає!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевManSound Рождественский концерт - Национальная музыкальная академия имени П. И. Чайковского. Заказ, доставка, бронирование билетов. Купить билеты онлайн