Макс Барських

Макс Барських

Макс Барських в Києві!

15 травня 2021 року  в Osocor Residence відбудеться сольний концерт Макса Барських! Співак отримав звання “музичний посол України” від журналу Forbes після свого концертного туру по Сполученим штатам Америки. Учасник Національного відбору на “Євробачення”, автор, виконавець, випускник “Фабрики зірок”.

Вже кілька років артист не припиняє свій тріумфальний рух до самої вершини музичного Олімпу. Про це яскраво свідчать і численні музичні нагороди, і перші позиції в музичних чартах.  Макс Барських завжди  залишається улюбленцем долі і улюбленцем мільйонів слухачів!

Нещодавно співак приголомшив прихильників неймовірним кліпом на пісню Bestseller, який був  створений  разом з співачкою Zivert. Режисером історії кохання у світі кіберпанку став культовий Алан Бадоєв. За задумом творців ця музична розповідь про втрату реальності і тактильних почуттів, адже людей все більше поглинає сучасний світ цифрових технологій, у якому все вирішують смайли та лайки.

Великий сольний концерт

В Osocor Residence артист виступить вперше, і цей концерт неможливо пропустити. Про наші вечірки просто неба постійно говорить весь Київ! Тому зустрічаємося одразу біля сцени! Сучасний звук та світло, зручна локація та смачні коктейлі. Це буде найкраща підготовка до літа!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевМакс Барских - Osocor Residence. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн