Макс Барських

Макс Барських

Макс Барських в Києві!

Open Air @ Парковий, 10, 11.09.2021, 20:00

Макс Барських - найяскравіше явище на сучасній поп-сцені. Він задає музичні тенденції і стилі, збирає аншлаги в Україні і далеко за її межами, а головне - дарує пісні, які стають саундтреками до життів мільйонів слухачів по всьому світу.

10 та 11 вересня музикант знову повернеться на сцену КВЦ Парковий, щоб дати сольні концерти на головному оглядовому майданчику Києва і за традицією закриє літній сезон концертів в столиці.

Назва шоу - "BESTSELLER" - говорить сама за себе: в програмі головні суперхіти артиста, а також live презентація абсолютно нової пісні виконавця.

Макс Барських володар престижних міжнародних нагород в області популярної музики і культури, серед яких: MTV EMA, M1 Music Awards, «GQ Людина року» і багатьох інших. У 2018 році американський Forbes назвав Барських музичним послом України в світі.

У 2020 році Барських був нагороджений унікальною нагородою TOPHIT MUSIC AWARDS. Згідно медіа-статистикою лід-сингл альбому співака «1990» - «Лей, не жалей» - 16 тижнів поспіль утримував перше місце чарту TopHit Global Radio Chart, що є абсолютним рекордом серед музикантів і виконавців з усього світу і самою ротованою піснею на всіх мовах в період з 2008 по 2020 рік.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевМакс Барских - КВЦ Парковий. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн