Линия Маннергейма

Линия Маннергейма

Лінія Маннергейма прямує до Києва із «Конфіскатом»!

Любі жителі та гості столиці, вже цієї весни на вас очікує грандіозна подія – концерт гурту Лінія Маннергейма з презентацією свого першого повнометражного альбому «Конфіскат». Неймовірний виступ відбудеться 20-го березня 2020 року у столичному клубі Caribbean.

Лінія Маннергейма – це музична одиниця, яка виконує роль філософа-екпериментатора на терені українського музичного світу. Цей «філософ» говорить про складні речі доступною мовою, висвітлює різні сторони сірої буденності, володіє вмінням знаходити радість у дрібницях, незважаючи на гіркі втрати та нестерпний біль, та веде розмову зі слухачем про наше різнобічне життя літературною музикою.

До складу гурту Лінія Маннергейма входять: Сергій Жадан (культовий сучасний український літератор), гітарист Євген Турчинов (його колега по гурту Жадан і Собаки) та Олег Каданов( колишній учасник колективу Оркестр Че).

Наразі харків’яни мають два міні-альбоми: «Де Твоя Лінія?» та «Бої Без Правил» і першу студійну повноформатну платівку «Конфіскат».  До неї увійшли пісні з двох попередніх міні-альбомів, а також зовсім свіжі треки, записані цього літа. Прикметно, що кошти на запис музикантам зібрали слухачі після оголошення в соціальних мережах. Необхідну для запису суму було зібрано всього за кілька годин. Тож харків'яни з чистим серцем презентують у березні свій "народний" альбом, вирушаючи в турне містами України.


Bilethouse.com - Афиша КиевЛиния Маннергейма (Лінія Маннергейма) - Caribbean Club. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билет на сайте онлайн