Летісія Морено. НЗАСОУ

Летісія Морено. НЗАСОУ

Міжнародний музичний фестиваль Kyiv Spring Sound

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Національна заслужена академічна капела України «ДУМКА»

ВОЛОДИМИР СІРЕНКО диригент

ЛЕТІСІЯ МОРЕНО скрипка Іспанія

КАРІНА КОНДРАШЕВСЬКА сопрано

Солісткою завершального концерту фестивалю – є іспанська скрипалька Летісія Морено, котра дебютувала на київській філармонійній сцені у листопаді 2019 року.

Одна з найяскравіших скрипачок свого покоління, лауреатка міжнародних конкурсів, володарка численних національних і міжнародних нагород, Летісія навчалася у відомого професора Захара Брона у Вищій музичній школі Королеви Софії у Мадриді і Вищій школі музики Кельна. Брала уроки у Максима Венгерова у Вищій музичній школі Саарбрюкена, закінчила Гілдгольську школу музики і драми (клас Д. Такено). Також брала уроки у Мстислава Ростроповича. Летісія Морено грає на унікальному інструменті – скрипці 1762 року, створеній учнем Страдіварі, італійцем Ніколо Гальяно.

У її виконанні прозвучить Іспанська симфонія француза Едуара Лало, а оточувати цей твір будуть потужні твори для оркестру та хору. На початку прозвучить напружена симфонічна драма №8 нашого сучасника Віктора Степурка. А завершать концерт світлі й урочисті твори на духовну тематику – француза Пуленка та українця Бортнянського.


Програма:
В. Степурко Симфонічна драма № 8 «Народна»
Е. Лало Іспанська симфонія для скрипки з оркестром d–moll
Ф. Пуленк Gloria для сопрано, хору і оркестру
Д. Бортнянський–Є. Станкович
«Тебе Бога, славимо!» для хору і симфонічного оркестру

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Летісія Морено. НЗАСОУ - Національна філармонія України. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн