#Leontovych_Help. Благодійний зірковий концерт

#Leontovych_Help. Благодійний зірковий концерт

«Щедрик», гімн Різдва славетного українця Миколи Леонтовича, об’єднав світ!

23 січня 2020 року відбудеться знакова подія в історії української благодійності. Фонд гуманітарного розвитку України запрошує небайдужих українців у культурний центр Freedom Hall на офіційний прийом та благодійний концерт, кошти від якого будуть спрямовані на спасіння будиночку дитинства видатного українського композитора Миколи Леонтовича, що подарував цивілізації славетний різдвяний «Щедрик», знаний у світі як Carolof theBells.

Будинок родини Миколи Леонтовича в селі Шершні на Вінниччині вже близький до повної руйнації та потребує негайної допомоги.

Високу благочинну ініціативу українських зірок Наталі Могилевської, Тоні Матвієнко, Гайтани, Анни Буткевич, TAYANNA, Jerry Heil та Девіда Аксельрода підтримали також всесвітньо відомий хор «Щедрик» та унікальний знаменитий скрипаль Ілля Бондаренко.

В планах благодійників і місцевої громади – реновація й музеєфікація будиночку. Окрім музею планується створити на його базі дитячу музичну школу імені Миколи Леонтовича, театр під відкритим небом та постійну резиденцію Святого Миколая.

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон. Свої благодійні лоти задля порятунку будиночку дитинства Миколи Леонтовича вже наддали відомі українські митці, колекціонери та дизайнери.

Серед них – неймовірної краси сукні від Юлії Магдич, твори Олега Тістола, Дарини Момот, Миколи Маценка , Марка Гейка, Володимира Яковця, Михайла Демцю, Саїда Ахмаді, Олександра Ройтбурда, Ольги Рондяк, Юрія Соломки, Володимира Сай та ін.

Буде й унікальний лот-ДЖОКЕР, який організатори тримають у секреті.

Гостями прийому та благодійного концерту будуть представники істеблішменту: народні депутати, політики, громадські лідери, посли іноземних держав, представники українського та міжнародного бізнесу, редактори впливових ЗМІ, діячі культури та мистецтва.

Організатори:
ГО «Фонд Гуманітарного розвитку України»;
Культурний центр Freedom Hall.
Генеральний радіо-партнер:
BRG та радіо ШАНСОН, POWER FM, БИЗНЕС радіо, DJ FM.

Увага!
Акредитація представників ЗМІ виключно за попередньою реєстрацією за адресою: content.freedomhall@gmail.com

Історія української культури та найславетніших її представників потребує невідкладної допомоги свідомих українців, які дбають про прийдешні покоління та майбутнє України!


Bilethouse.com - Афіша Київ. #Leontovych_Help. Благодійний зірковий концерт. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн