Леонід Парфьонов. In Qvevri Veritas

Леонід Парфьонов. In Qvevri Veritas

Леонід Парфьонов в Києві!

3 і  4 липня 2021 року у кінотеатрі “Київська Русь” відбудеться прем'єра документального фільму IN QVEVRI VERITAS, який представить його автор Леонід Парфьонов в Києві! Ми побачимо народження унікального вина, ніби  зсередини величезних глечиків, у яких босоніж давили виноград грузинські винороби. Ця технологія виноробства нараховує вже 8 000 років,  і весь цей час грузинське вино підкорює світ.

Прем'єра документального фільму IN QVEVRI VERITAS

На відміну від усього Античного світу, який витримував вино в діжках, грузини використовували з цією метою величезні амфори - квеврі. До речі, сам Леонід Парфьонов віддає перевагу білому вину, настояному на виноградній шкірці та кісточках. Таким чином виробляють унікальне помаранчеве вино (amber wine).

Після перегляду фільму відбудеться живе спілкування з автором, під час якого Леоніду Парфьонову можна буде поставити будь-які запитання.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевЛеонид Парфенов. Премьера фильма In Qvevri Veritas - Кинотеатр Киевская Русь. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн