Лебединое озеро - Petra Conti

Лебединое озеро - Petra Conti

Петра Конті та «Лебедине озеро» в Національній опері України

Петра Конті (Petra Conti) — прима-балерина міланського театру La Scala, Бостонського балету та балету Лос-Анджелеса знову в Києві на запрошення Олександра Стоянова для участі в легендарному спектаклі Лебедине озеро.

Петра Конті має природні неймовірні балетні дані та витончену жіночу красу. У віці 17 років вона була запрошена як étoile («зірка», вищий статус балерини) в La Scala. У 2014 році удостоїлася звання Посла італійського танцю у світі.

Petra Conti танцює з такими всесвітньо відомими зірками балету як: Роберто Болле (Roberto Bolle), Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov), Іван Васильєв (Ivan Vasiliev), Массімо Муррей (Massimo Murru).

І ось тепер у Києві Петра Конті виконає партію Одетти-Оділь у парі зі Станіславом Ольшанським, який зіграв роль принца Зігфріда. Молодий і талановитий артист в 2019 році отримав золоту медаль на міжнародному конкурсі артистів балету в Сеулі.

Вистава-балет «Лебедине озеро» за участю Петри Конті викликала неабиякий ажіотаж серед шанувальників цього виду мистецтва. Геніальна музика Петра Чайковського, чудові костюми та декорації в поєднанні з майстерністю солістів і танцюристів балетної трупи залишать незабутнє враження в серцях глядачів.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Балет Лебединое озеро - Национальная опера Украины. Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн