Лебедине озеро

Лебедине озеро

“Лебедине озеро” в Києві!

7 травня 2021 року у Жовтневому палаці відбудеться унікальна балетна вистава “Лебедине озеро” в Києві, у зірковому складі: Катерина Кухар, Анна Софія Шеллер та Олександр Стоянов! Одразу дві прими-балерини та один прем'єр Національної опери України на одній сцені! Тільки один унікальний вечір!

Зірки світового балету розкажуть вам проникливу історію про принцесу Одетту, яку перетворив на лебедя злий чаклун. Старовинна казка про боротьбу добра і зла надихнула геніального композитора Петра Чайковського на неймовірну музику. Вже понад століття це один з найулюбленіших балетів у глядачів усього світу. За балетною традицією, Одетту та її суперницю Оділлію танцює одна й та сама балерина.

Балет за участі світових зірок

Однак у нашій виставі Чорного і Білого лебедя виконають одразу дві танцівниці - неперевершені Катерина Кухар і Анна Софія Шеллер. А змагатися вони будуть за серце принца Зігфріда, роль якого виконає прем'єр Національної опери України. Це буде унікальний вечір для всіх шанувальників балету.

Запрошуємо!

 

 

 Bilethouse.com - Афиша Киев. Лебединое озеро - МЦКИ Октябрьский дворец. Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева. Купить билеты онлайн