Lady Opera Ольга Чубарева

Lady Opera Ольга Чубарева

Lady Opera Ольга Чубарева в Киеве!

Концерт Lady Opera Ольга Чубарева відбудеться 14 травня 2020 року в Національній музичній академіі ім. П. І. Чайковського

Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену — це нове шоу з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ольга ЧУБАРЕВА володіє дивовижним сопрано неймовірного діапазону, сили, харизми і неперевершеної краси тембру.
Один з головних її принципів — тільки живе звучання. Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я — у десятці найкрасивіших оперних співачок світу.

Ольга ЧУБАРЕВА — народна артистка України, оперна співачка є не тільки головною виконавицею, але й автором, продюсером і режисером міжнародного арт-проекту «LADY OPERA». Унікальне поєднання сучасної музики, класики, оперного вокалу, великого симфонічного оркестру, хору, декорацій і хореографії — все це феєрична LADY OPERA.
Проект «Lady Opera» започаткований Ольгою Чубаревою у 2013 році. Були представлені шоу-програми за участю зірок світової опери з Італії та Іспанії, солістів Arena di Verona, театру La Scala: «Lady Opera та зірки світової сцени», «Europe», «Сни Роксолани», «Vivere».
Живий голос неймовірної краси в поєднанні з яскравим драматичним даром, балет і світлові ефекти творили справжнє диво на першій сцені країни — Палаці мистецтв «Україна». Зачарована публіка — майже 4 тисячі глядачів — в єдиному пориві скандували «браво». Таке мистецьке дійство відбулося в Києві на честь святкування п’ятиріччя проекту Lady Opera у 2018.
Alma Mater цілої плеяди українських музикантів — Консерваторія — запрошує шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.

Музичний супровід здійснить Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України під орудою талановитого композитора і диригента, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Антонюка. Драматизм оперних номерів доповнять хореографічними номерами артисти сучасного балету.

В очікуванні чогось незвичайного кияни побачать справжнє мистецьке диво — «вищий пілотаж» сучасного оперного співу. Дійство, де буде і класика, і популярні композиції, і навіть такі твори, про які самі музиканти, задіяні в проекті, кажуть: невже можливе таке поєднання? «Насправді, можливо все, важливо лише бажання. Я сподіваюся, що моє бажання і бажання київської публіки співпадуть — і ми разом проведемо чудовий музичний вечір»,- стверджує Ольга ЧУБАРЕВА.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевLady Opera Ольга Чубарева - Национальная музыкальная академия. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн