Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня

Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня

У приміщенні МЦКМ (Жовтневий палац)

Спляча красуня

Балет на 2 дії

П. І. Чайковський

Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
Художник-сценограф — Маріанн Холленштайн (Швейцарія)
Художник костюмів — Дмитро Курята (Україна)

Величний твір в історії світової хореографії «Спляча красуня» П.Чайковського у виконанні артистів театру «Київ Модерн-балет» — це органічне поєднання, у коловороті чарівної фантасмагорії, світів реальності та казки. На створення сучасної постановки балетмейстера постановника надихнули — геніальна музика П.Чайковського та історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле (1566 — 1632 рр). Робота зі швейцарським художником-сценографом Маріанн Холленштайн та художником костюмів Дмитром Курятою — створили простір наповнений новим значенням відомої історії, пластичними образами, оригінальним «європейським присмаком» та витонченим стилістичним вирішенням.

«Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики — геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя „Спляча красуня“ натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі „Казка казок“ першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій „Сплячій красуні“ — це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, — неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» — Раду Поклітару.

За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України

 Bilethouse.com
- Афіша Києва. Балет Спляча красуня (Спящая красавица) - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка квитків в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн