Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта. Раду Поклітару

Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта. Раду Поклітару

У приміщенні Театру опери і балету для дітей та юнацтва

Ромео і Джульєтта (Шекспірименти)

Балет на 2 дії

за творами В. Шекспіра, на музику П. Чайковського, Г. Ф. Генделя та доби Ренесансу

Склад постановників:

Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
Сценографія — засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
Асистент хореографа — засл. арт. України Анатолій Козлов
Художник світла- Олена Антохіна
Звукорежисер — Олександр Курій

«Літературною основою балету, й джерелом мого натхнення стали сонети з „Ромео і Джульєтти“ Вільяма Шекспіра. Завдяки використанню сценічного прийому „театр у театрі“, артисти театру „КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ“ розповідають історію своїх однолітків — молодих акторів, які вирішили поставити виставу про веронських закоханих. Самі не помічаючи того — опинившись у реальному житті в епіцентрі пристрастей шекспірівських героїв — вони перестають бути простими виконавцями своїх ролей…». — Раду Поклітару

У балеті «Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти) переплітаються сучасний світ, і світ театральних підмостків, на яких киплять шекспірівські пристрасті. Чутливий глядач з перших безтурботних рухів і мізансцен вловить трагедію фіналу, що насувається.

Сценограф Андрій Злобін і художник костюмів Ганна Іпатьєва створили фантастичний, складний, та неймовірно привабливий простір, у якому співіснують реальні люди, й маски-актори старовинного ренесансного театру.

Вистава «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», разом із виставами «Дощ», «Болеро» та «Лускунчик» була відзначена премією «Київська пектораль-2007», в номінації: «Подія року».

Прем’єра вистави відбулася 25 січня 2007 року.

За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.

 
Bilethouse.com - Афіша Києва. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка квитків в театри Києва