Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару

Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару

  • 11 лютого,   Пт 19:00
90 - 850 грн

У приміщенні МЦКМ (Жовтневий палац)

П. І. Чайковський 

Лускунчик

Балет на 2 дії

«Дорослим людям внутрішній світ дітей уявляється безтурботною цариною фантазій та ігор. Не знаю, як Ви, шановний глядачу, але я чітко пам’ятаю, як часто в дитинстві я присягався собі, що, коли стану дорослим, обов’язково пам’ятатиму, як це — бути дитиною. На жаль, не вийшло… Втрата цього знання — одна з найголовніших втрат нашого життя. Можливо, це зумовлено самою природою людини, властивостями її пам’яті? Але, перечитавши казку Е. Т. А. Гофмана „Лускунчик і Мишачий король“, я був вражений: наскільки точно, пронизливо, а часом, і безжально, великий романтик аналізує рухи дитячої душі. Його дослідження (задовго до Фрейда) знімають умовну ідеалізацію з психології дитини й дозволяють набагато глибше зазирнути в очі тому диву, що зветься „ДИТИНСТВО“. Та поза тим, наш „Лускунчик“ — перш за все — казка. Казка про маленьку Марі, яка прагне щастя й любові, про мрії, що дозволили їй, чарівним чином, перенестися до будинку радника Штальбаума, про радника Штальбаума і його дружину, перетворених паном Дросельмаєрем в короля й королеву мишей, про пана Дросельмаєре, який подарував Марі чарівну ляльку, чомусь дивно схожу на себе, про ляльку (ми будемо називати її Лускунчик), що стала першим справжнім коханням Марі. А головне — про те, що все в цій історії виявляється, насправді, не тим, чим здається на перший погляд», — Раду Поклітару

Секрет неймовірної популярності вистави «Лускунчик» у глядачів затаєний у чарівній суміші краси казки з трагедією й глибокою психологічністю постановки. Величезні миші, які загрожували щастю закоханих, виявляються їхніми найкращими друзями. На відміну від людей, які повільно, але невблаганно ведуть головну героїню до непомітної та страшної смерті.

Вистава була удостоєна премії «Київська пектораль-2007», у номінації: «Подія року».

Прем’єра відбулася 30 грудня 2007 року.

За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.

Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
Сценографія — заслужений діяч мистецтва України — Андрій Злобін
Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
Асистент хореографа — заслужений артист України Анатолій Козлов
Bilethouse.com - Афиша Києва. Балет Щелкунчик - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Заказ, доставка, бронирование билетов. Купить билеты онлайн