Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет. Вгору по річці. Двоє на гойдалці

Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет. Вгору по річці. Двоє на гойдалці

У приміщенні Київської опери (Театру опери і балету для дітей та юнацтва)

Вечір одноактних балетів «Квартет-а-тет», «Вгору по річці», «Двоє на гойдалці»

Перший одноактний балет на музику Ада Мааса – «Квартет-а-тет». На сцені жодних декорацій, тільки лише біла тканина, яка символізує розділення двох світів. Чотири танцівники і чотири віолончелі. Вражаюче мелодійна музика має гостро сучасний характер звучання. Своєрідна хореографічна притча сповнена психологічних нюансів і сценічних ефектів.

Другий одноактний балет на музику Олександра Родіна – «Вгору по річці». Творчі завдання, які стоять в цьому балеті сам постановник називає складними. Але тим цікавіше з ними впоратися. В основі сценічної роботи - сюжетна лінія «Історії Бенджаміна Баттона». У виставі можна розгледіти і алюзії оповідань Скотта Фіцджеральда, і мотиви «Фауста» Гете. Проте, «Вгору по річці» залишається абсолютно авторською розповіддю, демонструючи глядачеві специфіку сучасного мистецтва танцю.

Третій одноактний балет на музику Й.С.Баха та Ч. Варгас – «Двоє на гойдалці». Балет у сюжеті якого: дві самотності, дві кімнати, два телефони та одне бажання - бути разом... Історія кохання, підглянута в замкову шпарину життя. Історія розставання, підслухана у пронизливої скрипки Баха.

 Bilethouse.com - Афіша Києва. Квитки на вистави театру Kyiv Modern Ballet. Замовлення, доставка, бронювання квитків. Квиток онлайн