Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет / Con tutti instrumenti

Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет / Con tutti instrumenti

У приміщенні Театру опери і балету для дітей та юнацтва


КВАРТЕТ-А-ТЕТ
на музику Ада Мааса.

Балет на 1 дію

Постановний склад:

  • Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
  • Сценографія — Раду Поклітару, Володимир Чумаченко

«Чотири віолончелі, чотири танцівника, ніяких декорацій — лише біла тканина, котра розділяє два світи. Мені, прихильнику сюжетного балету, раптом непереборно захотілося поставити абстрактну виставу.

Музика Ада Мааса надихала мене — огортаючи образами, фантазіями, емоціями — протягом усього періоду роботи в залі. Й, незважаючи на те, що з композитором ми особисто не знайомі, під кінець роботи мені почало здаватися, що цю людину я знаю дуже добре, й дуже давно», — Раду Поклітару.

Одноактний балет «Квартет-а-тет» був поставлений за замовленням Ейндховенського «Парктеатру» на спеціально написану музику — нідерландський композитор Ад Маас створив квартет для чотирьох віолончелей для хореографа Раду Поклітару та артистів театру.

Музика, яка дивним чином поєднує в собі мелодійність та гостро сучасний характер звучання, стала основою хореографічної притчі для чотирьох танцівників. Відсутність явного сюжету не заважає, а, швидше, допомагає розкривати стосунки персонажів.

Психологічні нюанси та сценічні ефекти, що раніше не використовувалися на вітчизняній балетній сцені, — головна риса цієї вистави, яка не має аналогів у репертуарі театру.

Прем’єра вистави відбулася 24 та 26 червня 2010 року.

CON TUTTI I STRUMENTI дивертисмент сучасної хореографії

Дивертисмент «CON TUTTI I STRUMENTI» за своєю суттю — творча лабораторія. Окрім мініатюр, у постановці Раду Поклітару, будуть показані роботи артистів театру, котрі дебютують на великій сцені у ролі хореографів. Робота молодих балетмейстерів над номерами відбувалася в безпосередній співтворчості з головним балетмейстером театру, що дає надію на перетворення, в недалекому майбутньому, театру «Київ Модерн-балет» на один із провідних центрів розвитку сучасної хореографії України.Bilethouse.com
- Афіша Києва. Квартет-а-тет / Con tutti instrumenti - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн