Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ

Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ

У приміщенні Театру опери і балету для дітей та юнацтва

Вечір одноактних балетів. «Болеро» та «Дощ»

Моріс Равель «Болеро». Балет на одну дію

Постановний склад:
    Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
    Художник костюмів — Ганна Іпатьєва

«У нашій балетній родині «Болеро» було чимось на зразок легенди, пов’язаної з творчим минулим батьків, з їхніми сценічними успіхами, та із солодкими відчуттям, що й у «шістдесяті» з’являлися вистави, котрі розбавляли традиційну біло-блакитну палітру «Лебединих озер» та «Жізелей». У своїй версії геніальної партитури Равеля, я чесно й нехитро намагався дослідити розвиток музичної думки композитора. Наша вистава — це розповідь про неперервну сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне «Я», за свою «несхожість», за свободу проти багатоголового, багаторукого спрута, з ім’ям «натовп», — Раду Поклітару.
«Болеро» Моріса Равеля — легендарна балетна партитура ХХ століття, що у виконанні артистів трупи «Київ модерн-балет» отримала цілком непередбачуване, сміливе трактування, просякнуте суперечливим духом нашого часу.
У власній хореографічній версії геніального твору Раду Поклітару розповідає про безперервну, сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне «Я», за свою «несхожість», за свободу від багатоголового, багаторукого спрута, на ім’я «натовп».
Балет «Болеро» бачили глядачі багатьох міст України, його показували на гастролях у Румунії, Молдові, Нідерландах.
Вистава «Болеро», разом із виставами: «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», «Дощ» та «Лускунчик» була відзначена премією «Київська пектораль-2007», в номінації «Подія року».

Прем’єра вистави відбулася 1 жовтня 2007 року


«Дощ» хореографічна фантазія на музику Й. С. Баха та народів світу. Балет на одну дію

Склад постановників:
    Хореографія та постановка — Раду Поклітару
    Художник костюмів — Ганна Іпатьєва

«Приводом для виникнення цієї вистави стала необхідність мати в репертуарі театру хореографічні мініатюри. Ця прикладна мета, однак, змусила мене замислитися над тим, щоб витратити творчу енергію артистів театру „КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ“ на створення чогось більшого, ніж просто ряд номерів для концертів. Так виникла форма вистави — новели на етнічну, яскраво національну музику, „зцементовані“ прелюдіями й фугами з „добре темперованого клавіру“ Й. С. Баха. Зі спільноти людей, котрі чи то стрімко пролітають по сцені, чи то на дотик пробираються крізь невідомість навколишнього світу, з’являються дуети, тріо, соло, що розповідають нам історію своїх життів. Закінчивши оповідь, вони ніби поглинаються натовпом, який стирає примарні сліди їхнього існування», — Раду Поклітару

«Дощ» — це філософська розповідь у формі хореографічної сюїти про долі людей, мимоволі об’єднаних одним часом і простором. Етнічна музика, та контрастна їй музика Йоганна Себастьяна Баха — немов голоси людей, котрі розмовляють різними мовами…
Творча ідея вистави виростає з ідеї музичної (втілюючи концепцію Раду Поклітару): загальнолюдські цінності єднають різноманітні культури, й ментальності різних націй.
У центрі уваги вистави — люди, почуття, сам плин життя.
Балетом «Дощ» мали можливість насолоджуватися глядачі багатьох міст України, його показували на гастролях в Румунії, Молдові, Нідерландах.
Цей балет, разом із балетами: «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», «Болеро», та «Лускунчик» був відзначений премією «Київська пектораль-2007», в номінації: «Подія року».

Прем’єра вистави відбулася 3 жовтня 2007 року

За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.

 


Bilethouse.com - Афіша КиєваБолеро. Дощ (Болеро. Дождь) - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка, бронювання без сервісного збору