Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання / 1984. Інша

Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання / 1984. Інша

У приміщенні Театру опери і балету для дітей та юнацтва


БЛИЖЧЕ, НІЖ КОХАННЯ
на музику Й. Пахельбеля, Г. Ф. Генделя, К. В. Глюка, А. Вівальді, Е. Боссо, А. Марчелло.

Балет на 1 дію

Лібрето, хореографія, постановка — Артем Шошин

«Ближче, ніж кохання» — одноактний балет про найголовніше почуття у житті кожної людини й у житті всього людства. Тема цієї вистави — шлях від зародження стосунків між закоханими, від розквіту кохання через розставання до того, що залишається після смерті живого почуття, — спустошеності й страху самотності. Три стадії кохання символізують три пари артистів. Кожен етап стосунків у їхньому виконанні перетворюється на хвилюючу історію, сповнену глибинного змісту, психологічних алюзій та пульсуючого нерву справжньої пристрасті. В їхньому танці прочитуємо запитання: «Яке ти, справжнє, істинне, кохання? І чи існуєш ти на Землі?

Прем’єра вистави відбулася 30 червня 2015 р.


1984. Інша
за мотивами роману Джорджа Орвелла.

Балет-антиутопія на 1 дію на музику сучасних європейських композиторів.

Лібрето, хореографія, постановка — Ілля Мірошніченко, Катерина Кузнецова

Якщо ти в меншості — і навіть сам, — це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ — це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття — любов? Джордж Орвелл у своєму романі «1984» дав нам свою відповідь. І український балет-антиутопія готовий дати свою. «1984. Інша» — це наш відгук на вічні проблеми існування індивідуума в суспільному ладі та соціуму як такому.

Прем’єра вистави відбулася 21 січня 2020 р.


Bilethouse.com - Афіша Києва. Ближче, ніж кохання. 1984. Інша - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн