Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт

Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт

Лауреат міжнародних конкурсів Квартет народних інструментів «Лабіринт» (м. Київ)
У складі:
Євгеній Діденко (домра)
Андрій Кузь (домра)
Євгеній Грибан (баян)
Сергій Нефедов (балалайка-контрабас)

Творчість титулованого українського Квартету народних інструментів «Лабіринт» широко відома, як у нашій державі, так і далеко за її межами.
За 10 років існування молоді віртуози вибороли численні нагороди на міжнародних конкурсах, стали постійними учасниками фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном.
Мета музикантів Квартету «Лабіринт» — пропагувати у своїй творчості велику природну силу народних інструментів, виходячи за межі їх традиційного сприйняття. А також повернути слухача до автентичного фольклорного сприйняття Буття, яке здатне вирвати людську душу з темряви та непорозумінь. Дати можливість думати, мріяти, насолоджуватись, викликаючи бажання жити і творити.
До свого концерту в Київському будинку актора колектив підготував спеціальну святкову програму з яскравими і всесвітньо відомими музичними творами від класики епохи Бароко до джазу і кіно шедеврів усіх часів.
Квартет «Лабіринт» належить до тих колективів, який своєю присутністю з першої ноти створює неповторну й осяйну теплом атмосферу в залі. Саме тому молоді музиканти так подобаються публіці, яка не обмежується віком чи мовою. І у численних концертах публіка одразу стає їхнім постійним прихильником, неодноразово повертаючись до прослуховування Квартету «Лабіринт» вже у мережі Інтернет, які обчислюються десятками і навіть сотнями тисяч переглядів!


Bilethouse.com - Афіша Київ. Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн