Крихітка Цахес

Крихітка Цахес

Крихітка Цахес

Казка для дорослих в епоху пост-правди

обмеження за віком: 16+

прем’єра: 17 лютого 2023р.

Драматургиня Марина Смілянець
Режисерка Анна Турло
Художниця Анастасія Лелюк
Композитор Богдан Лисенко

Кураторка проєкту Ксенія Ромашенко

 

 

Чи можна так сильно повірити в брехню, що вона стане правдою?

Коли ви в останнє зустрічали в своєму житті Крихітку Цахеса? Ніколи? Не може такого бути! Можливо, ви просто не розгледіли його за чарами доброї феї чи не змогли роздивитися потворне обличчя за маскою в соціальній мережі? Є шанси, що він просто знайшов собі хороших піарників і тепер ви вже точно його не впізнаєте.

«Цахеси» торують собі шлях до вершини в найрізноматніших сферах життя. Вони керують компаніями і проводять марафони по здійсненню мрій, вони користуються нашою довірою і присвоюють собі чужі досягнення, а іноді вони навіть стають диктаторами і керують цілими країнами.

То як же захиститися від чарів? Як бачити правду і донести її до інших? Ми вас не навчимо, бо і самі нерідко довіряємо тим, кому не слід було б. Доведеться досліджувати, експериментувати та разом випрацьовувати імунітет до омани.

Вистава створена за підтримки гранту Президента України для молодих митців

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Через перекриття вулиць управлінського кварталу блокпостами, до театру можна прийти або під’їхати з боку метро Арсенальної через Кріпосний провулок, з Кловського узвозу, а також з вул. Богомольця через вул. Пилипа Орлика.

Актори: Анастасія Бабій, Богдан Буйлук, Ірина Гришак, Владислав Писаренко, Інна Скорина-Калаба


Тривалість вистави: 90хв.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Крихітка Цахес - Театр Золоті Ворота. Замовити, купити квитки на концерт в Києві на сайті онлайн