Червона скрипка Страдіварі

Червона скрипка Страдіварі

Червона скрипка Страдіварі у Києві!

23-го травня у київському Freedom Hall можна буде почути та побачити ту саму «Червону скрипку» Антоніо Страдіварі. Один з найдорожчих та відомих інструментів у світі тепер завітає з концертом і в столицю України.

«Червона скрипка» — шедевр серед музичних інструментів

Знавці музичної історії неодноразово чули про «Червону Скрипку» чи «Скрипку Мендельсона». Про її чарівне звучання ходять легенди, а її історія не може залишити байдужим нікого. Довгий час інструмент вважався загубленим. Потім став чимось містичним, винятковим.

У основі інструмента — структура, лак та матеріал, які відрізняються від аналогів у інших скрипках. Це дає «Червоному Мендельсону» змогу звучати по-іншому, створювати вібрації, які ще з більшою силою підкорюватимуть слухачів. Саме тому варто відвідати концерт. Такої скрипки ви не почуєте більш ніде.

Солістка та оркестр

Елізабет Піткерн — власниця «Мендельсона» та чудова скрипалька. Вона гастролює по світу та щедро дарує людям унікальне звучання свого інструменту. Ії запрошують найбільші сцени планети, серед яких Карнегі-Холл, Лінкольн-Центр та інші.

Зараз Елізабет та ії таємничу скрипку можна буде почути і у Freedom Hall.

Акомпанує їй єдиний в Україні Харківський Молодіжний академічний симфонічний оркестр — «Слобожанський». Під орудою диригента Сергія Лихоманенко, оркестр побудує чарівний місток між глядачами та загадковим світом одного з найбільших шедеврів Антоніо Страдіварі.

Оскароносний фільм «Червона скрипка»

Справжня популярність до цього інструменту прийшла після зйомок однойменного фільму. В ньому відображається історія скрипки, яка, у справжньому житті, була дуже довго покрита таємницею.

Саме цей фільм розказав широкому загалу про такий чудовий та історично цінний інструмент.

Зараз почути «Червону Скрипку» можна наживо.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Красная скрипка Страдивари (Червона скрипка Страдіварі) - Freedom Hall (Фридом Холл). Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн