Космічна вікторина + На блакитній планеті

Космічна вікторина + На блакитній планеті

Космічна вікторина (Земля,Сонце,Місяць)

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання - запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.
Повнокупольний фільм  Виробництво: Україна 
Мова: Українська

Тривалість: 20хв
Рік: 2015
Вік:5+

На блакитній планеті

У нашій зоряній системі - Галактиці сотні мільярдів зірок. Навколо деяких зірок обертаються планети, їх в Галактиці безліч. Але серед них є одна чудова блакитна планета. Це наша рідна Земля. Вона велична і прекрасна! Її шість континентів омивають води величезного блакитного океану. І всюди, в кожному її куточку вирує життя! Дізнавайтеся більше про різноманіття  рослинного і тваринного світу нашої планети та її природні зони з цього чудового повнокупольного фільму.

Повнокупольний фільм  Виробництво: Україна 
Мова:Українська

Тривалість: 24хв  
Рік:2015 
Вік:6+ 

 

 

Bilethouse.com - Афіша Киев Космічна вікторина + На блакитній планеті (Космическая викторина. На голубой планете) - Київський планетарій. Квитки - замовити, купити онлайн