Концерт-історія Гаррі Поттер

Концерт-історія Гаррі Поттер

Концерт-історія Гаррі Поттер

Концерт LUMOS Orchestra

17 та 18 грудня 2022 року на сцену Жовтневого палацу повертається чудове шоу від LUMOS Orchestra "Гаррі Поттер" у Києві. На глядачів концерту чекає оновлена програма та новий величний розмах.  Для гостей заходу музичне відділення школи Чарівництва  знову відчиняє свої двері. Прозвучать обрані уривки із саундтреків до всіх восьми частин знаменитої кінофраншизи про юного чарівника та його друзів. І все це буде підкріплено повноцінною історією та видовищним відеорядом, що допоможе аудиторії ще повніше відчути причетність до іншої магічної реальності з саги Джоан Роулінг. А у якості тематичного інтерактиву у кожного слухача буде можливість поборотися за Кубок Гоґвортсу!

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – великі фахівці із втілення популярних фентезійних всесвітів на сцені. Колектив із задоволенням відгукується на запрошення різних тематичних фестивалів косплеєрів та геймерів, а також регулярно співпрацює з різними творчими командами та окремими артистами. Репертуар оркестру вже містить величезну кількість саундтреків, великі концертні програми з культових фентезійних та фантастичних кінострічок, а також за мотивами мультфільмів студії Disney та відомих відеоігор.

Галицький камерний хор "Євшан" - молодіжний хор із багатою історією. Колектив неодноразово був учасником різноманітних міжнародних фестивалів та конкурсів, давав свої концерти за кордоном у Старому та Новому Світі. Можна сказати, що виконавці хору - по-своєму також чарівники у вибраній сфері діяльності. Їм не потрібні чарівні палички та довгі мантії, а магічні всесвіти музикантам дано втілювати на сцені силою своїх голосів.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт-історія Гаррі Поттер - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити онлайн