Компроміс. Сергій Довлатов

Компроміс. Сергій Довлатов

«Компроміси» Сергія Довлатова

Ми прочитаємо парадоксальні, непередбачувані новели Сергія Довлатова!

Збірка новел «Компроміси» — це книга, що складається з 12-ти коротких історій, маленьких життєвих «компромісів», за якими стоять аж ніяк не маленькі, драматичні історичні обставини. В основі кожної з таких історій-діалогів, де автор погоджується на «торги» з радянською системою, — журналістський досвід Довлатова в газеті «Радянська Естонія». При цьому кожен з «компромісів» починається прологом — реальною новиною, що стала результатом роботи письменника-журналіста. А вже сам сюжет розповіді — це «неофіційний», інколи сумнівний чи кумедний процес роботи над нею.

Тут і бюрократичні суперечки про те, в якому саме порядку мають стояти у новині країни, і махінації на кінних перегонах, і завдання в дусі «напишіть про 400000-го новонародженого в нашому місті, але зробіть так, щоб він був „правильної“ національності».

Втім, новели Довлатова — аж ніяк не розсадник похмурої критики! Вони водночас і смішні, і цинічні, і трішечки абсурдні.

Приходьте!

Читають випускниці школи «Сверхзадача» театру «Актор»:

  • Ганна Степанюк
  • Катерина Вишневська

Новели будуть озвучені мовою оригіналу.Bilethouse.comАфіша Київ. Вистава Компроміс. Сергій Довлатов. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки на сайті онлайн